Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Fantastyczne zwierzęta 3 przesunięte

Trzecia odsłona perypetii Newta Scamanderama trafić do kin z rocznym opóźnieniem. Głównymi powodami mają być niepomyślny odbiór i niecieszące producentów wyniki „Zbrodni Grindelwalda”.

Wobec tego zdjęcia, które miały być kręcone już w lipcu zostaną odroczone. Ma to pozwolić twórcom na dokładniejsze przygotowania czy sprawdzenie materiału przed rozpoczęciem prac na planie, co w efekcie i zamierzeniu ma przynieść znacznie lepszą kontynuację. Szef Warner Bros. Pistures, Toby Emmerich, powiedział, że taka decyzja nie tylko zniesie napięcie z twórców i da im czas na dopracowanie szczegółów, ale przede wszystkim przyczyni się do dania fanom filmu na jaki zasługują.

W Sieci pojawiły się przypuszczenia, że taki plan pozwoli także przeczekać niespokojną sytuację wokół Johnny’ego Deppa (grającego w serii Gellerta Grindelwalda), oskarżanego publicznie przez byłą żonę o brutalne traktowanie – co przyczyniło się do pozwania jej przez samego zainteresowanego o szkalowanie, a to tylko zaostrzyło konflikt.