Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Fassbender i Hasselhoff gwiazdami kinowego Kung Fury!

 

Kung Fury zmierza na wielki ekran! W głównej roli powróci David Sandberg, któremu partnerować będą David Hasselhoff i Michael Fassbender. Prace na planie „Kung Fury II” rozpoczną się latem.

Amatorska krótkometrażowa produkcja „Kung Fury” z 2015 roku podbiła serca fanów na całym świecie, a David Hasselhoff nagrał nawet teledysk promujący film Sandberga. Widzowie domagali się kontynuacji i teraz, po długim oczekiwaniu, projekt zaczyna nabierać rozpędu.

Produkcją „Kung Fury II” zajmie się firma KatzSmith Productions, mająca na koncie ubiegłoroczne „To”. Reżyserią zajmie się oczywiście Sandberg, który wraz z Tylerem Burtonem Smithem napisał scenariusz.

Akcja kontynuacji ma się rozgrywać w roku 1985 w Miami, ochranianym przez Kung Fury’ego i jego grupę Thundercops, którzy zrekrutował z różnych epok historycznych. Niestety, po tragicznej śmierci jednego z gliniarzy, drużyna rozpada się, co otwiera drogę tajemniczemu złoczyńcy, który próbuje zdobyć najpotężniejszą broń na świecie. Kung Fury będzie musiał kolejny raz przemierzyć czas i przestrzeń, by uratować swoich przyjaciół i Akademię Kung Fu w Miami, a przede wszystkim raz na zawsze pokonać czające się w mroku zło.

Dla przypomnienia poniżej prezentujemy pierwszą część „Kung Fury” i wspomniany wcześniej teledysk: