Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Filmem o X-Force zajmą się Joe Carnahan i Ryan Reynolds

Jak donosi portal comicbook.com, 20th Century Fox ma w planach nowy film z uniwersum X-Men. Scenariuszem „X-Force” ma zająć się Joe Carnahan, a pomagać mu będzie Ryan Reynolds!

Wytwórnia w ostatnim czasie poważnie rozbudowuje uniwersum mutantów: ma w planach kolejny, po „Legonie”, serial telewizyjny, drugą część przygód „Deadpoola”, nowy cykl filmowy „New Mutants” od Josha Boone, a niedawno pojawiły się też głosy o kontynuacji „X-Men: Apocalypse”.

Teraz dowiedzieliśmy się, że 20th Century Fox ma w planach nowy projekt filmowy, a mianowicie „X-Force”. Studio zatrudniło już jego scenarzystę, a został nim Joe Carnahan („Uncharted”, „The Blacklist”, „As w rękawie”, „Stretch”). Przy pracy nad skryptem pomagać mu będzie gwiazda „Deadpoola”, Ryan Reynolds.

X-Force jest grupą mutantów, których szkoleniem zajmowali się przez pewien czas X-Meni. Liderem X-Force został Cable, który posiada zdolności telekinetyczne. Ekipa ta jest znacznie bardziej agresywna i skora do konfrontacji w porównaniu ze swoimi mentorami.