Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Filmowy kostium Black Manty

W sieci pojawiło się zdjęcie oficjalnych licencjonowanych figurek, które powstały dla Warner Bros i będą promować nadchodzące widowisko DCEU „Aquaman”. Możemy na nich zobaczyć, oprócz tytułowego superbohatera, także jego ukochaną – Merę oraz głównego przeciwnika – Black Mantę.

Reżyserią „Aquamana” zajął się James Wan na podstawie scenariusza przygotowanego przez Willa Bealla. W roli głównej, Arthura Curry’ego aka Aquamana, pojawi się oczywiście Jason Momoa, jego rodziców zagrają Temuera Morrison (Thomas Curry) i Nicole Kidman (Atlanna), a jego ukochaną, Merę zagra Amber Heard.

W filmie pojawią się także Willem Dafoe (Nuidis Vulko),Dolph Lundgren (król Nereus), Patrick Wilson (Orm /Ocean Master), a złoczyńcę i wroga Aquamana, Black Mantę, zagra Yahya Abdul-Mateen II.

Oficjalny opis produkcji:

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

„Aquaman” wejdzie do kin 21 grudnia 2018 roku.

aqua aqua

 

aqua manta

 

aqua mera