Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finałowa odsłona Maze Runner’a w nowych klipach

20th Century Fox zaprezentowało w sieci nowe materiały promujące ostatnią część kinowego cyklu „Więzień labiryntu”. Premiera widowiska na podstawie serii powieści autorstwa Jamesa Dashnera.

 

Oficjalny opis „Więzień labiryntu: lek na śmierć” („Maze Runner: The Death Cure”):

W spektakularnym finale epickiej sagi o „Więźniu labiryntu” Thomas staje na czele grupy zbiegłych Streferów, którzy wyruszają z ostateczną misją. Jeśli chcą ocalić swych przyjaciół, muszą wkraść się do legendarnego Ostatniego Miasta – kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, który kryje w sobie najniebezpieczniejszą z dotychczasowych pułapek. Ci, którzy wyjdą z niej żywi, poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadają sobie od chwili, gdy znaleźli się w pierwszym labiryncie.

Reżyserią ponownie zajął się Wes Ball na podstawie scenariusza autorstwa T.S. Nowlina. W rolach głównych pojawią się Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Nathalie Emmanuel, Aidan Gillen, Giancarlo Esposito oraz Ki Hong Lee. Światowa premiera już 17 stycznia, a w polskich kinach film pojawi się 26 stycznia.