Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finałowy zwiastun Blade Runner 2049

 

Na kilka chwil przed światową premierą w sieci zaprezentowano ostateczny trailer superprodukcji w reżyserii Denisa Villeneuve. Pierwsze recenzje z zamkniętych pokazów są bardzo optymistyczne, a film zawita do kin już jutro. Wybieracie się na kontynuację kultowego “Łowcy androidów”?

„Blade Runner 2049” od Warner Bros. Pictures, Sony Pictures oraz Alcon Entertainment to kontynuacja kultowego „Łowcy androidów” z Harrisonem Fordem. Oryginalny film oparty był na powieści „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?” autorstwa Philipa Dicka. W sequelu postać, w którą wciela się Ryan Gosling poszukuje dawnego łowcy, Ricka Deckarda (Harrison Ford), który był zaginiony przez ostatnich 30 lat. W pozostałych rolach wystąpią Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista oraz Jared Leto.

Denis Villeneuve, reżyser “Blade Runner 2049”, dostał od wytwórni wolną rękę w sprawach artystycznych i dotyczących koncepcji filmu. W jednym z ostatnich wywiadów twórca zapowiedział, że nie powstała żadna wersja reżyserska filmu i wersja, którą zobaczymy w kinach jest tą ostateczną. Produkcja trafi do kin już jutro, 6 października!