Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finałowy zwiastun Hobbs’a i Shaw’a

Wybuchowy duet, a właściwie trio – Dwayne Johnson, Jason Statham i Vanessa Kirby, zawita do kin na początku sierpnia. Zobaczcie finałowy zwiastun spin-offu „Szybcy i wściekli”!

Kogo zobaczymy w obsadzie widowiska? Idris Elba wcieli się w czarny charakter, z którym będą walczyć tytułowi Hobbs i Shaw, a Vanessa Kirby sportretuje postać Hattie Shawn – agentki MI-6 i siostry Deckarda Shawa. Braci agenta Hobbsa zagrają: Josh Mauga, Cliff Curtis, Roman Reigns oraz John Tui. W rolach tytułowych powracają oczywiście Dwayne Johnson i Jason Statham.

Reżyserią „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” zajął się David Leitch na podstawie scenariusza autorstwa Chrisa Morgana. Premiera została zaplanowana jest na 2 sierpnia 2019 roku.

Oficjalny opis produkcji:

Od kiedy żyjący w zgodzie z prawem Hobbs (Johnson), lojalny agent Ochrony Służb Dyplomatycznych, oraz były pracownik elitarnych jednostek wojskowych Wielkiej Brytanii, dziś społeczny wyrzutek, Shaw (Statham), spotkali się w 2015 roku („Szybcy i wściekli 7”), pozostają w nieustannej walce – na słowa i czyny (choć pewnie lepiej byłoby napisać: ciosy). Ale sytuacja zmienia się, gdy cyber-genetycznie ulepszony anarchista Brixton (Idris Elba) przejmuje kontrolę nad bronią biologiczną, która może zmieść z powierzchni Ziemi ludzkość. Wspólnie z nieustraszoną agentką MI6 (Vanessa Kirby), która okazuje się siostrą Shawa, zajadli przeciwnicy muszą zjednoczyć się we wspólnej sprawie – by zniszczyć jedynego gościa, który jest gorszy niż oni dwaj.