Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finałowy zwiastun Jumanji: Następny poziom

W sieci pojawiła się finałowa zapowiedź kontynuacji „Jumanji” z 2017 roku z Dwaynem Johnsonem i Jackiem Blackiem. Materiał możecie obejrzeć u nas.

Oficjalny opis produkcji:

„Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

W obsadzie filmu powrócą gwiazdy poprzedniej części, czyli: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black i Karen Gillan. Nowymi twarzami w obsadzie są m.in. Danny DeVito, Awkwafina i Danny Glover.

Scenarzystami powstającego filmu są twórcy drugiej odsłony “Jumanji”, Scott Rosenberg i Jeff Pinkner. Za kamerą trójki ponownie stanie również filmowiec odpowiedzialny za sukces poprzedniczki, czyli Jake Kasdan.

Premiera widowiska została zaplanowana na 27 grudnia 2019 roku.