Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finałowy zwiastun Mumii

 

Universal Pictures zaprezentował nam ostateczny zwiastun „Mumii” z Sofią Boutellą w tytułowej roli. Materiał zawiera nowe sceny, w tym sekwencje zdradzające nam więcej na temat postaci granej przez Toma Cruise’a, potwierdzające wcześniejsze spekulacje fanów. Dla osób wyczulonych ostrzeżenie: uwaga na spoilery!

Premiera produkcji została zaplanowana na 9 czerwca, a wśród obsady znaleźli się Tom Cruise, Russell Crowe, Annabelle Wallis, Sofia Boutella i Jake Johnson. Scenariusz przygotował Jon Spaihts, a reżyserią zajął się Alex Kurtzman.

Jak poradzi sobie pierwsza produkcja z potwornego uniwersum? Przekonamy się już za mniej więcej trzy tygodnie.

Oficjalny opis filmu:

Przez wieki spoczywająca w grobowcu ukrytym w piaskach pustyni starożytna księżniczka (znana ze „Star Trek: W nieznane” Sofia Boutella), której przeznaczenie nie zdążyło się wypełnić, budzi się w dzisiejszych czasach. Jej złość na niesprawiedliwość, która ją spotkała, rosła przez tysiące lat, przybierając rozmiary wymykające się ludzkiej wyobraźni. Od gorących piachów pustyni, przez tajemnicze labirynty ukryte pod dzisiejszym Londynem Mumia budzi nowy wszechświat bogów i potworów.