Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finałowy zwiastun Transformers: The Last Knight

Paramount Pictures zaprezentowało ostateczny zwiastun piątej odsłony filmowej serii „Transformers”. Widowisko wejdzie do kin już w przyszłym miesiącu.

W produkcji wystąpią Mark Wahlberg jako Cade Yaeger, Laura Haddock (Vivian Wembley), Anthony Hopkins (Sir Edmund Burton), Josh Duhamel (William Lennox), Santiago Cabrera (Santos) oraz Tyrese Gibson (Robert Epps). Reżyserią zajął się Michael Bay na podstawie scenariusza stworzonego przez Arta Marcuma, Matta Holloway i Kena Nolana.

„Ostatni Rycerz” będzie odchodził od dotychczasowych mitów serii „Transformers” i zredefiniuje znaczenie bycia bohaterem. Trwa wojna ludzi i Transformerów, a Optimus Prime odszedł – klucz do ocalenia przyszłości jest pogrzebany w sekretach przeszłości, czyli ukrytej historii Transformerów na Ziemi. Przetrwanie planety spoczywa na barkach niespodziewanych sprzymierzeńców: Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, angielski Lord (Sir Anthony Hopkins) i pani profesor z Oksfordu (Laura Haddock) – wszyscy będą musieli połączyć siły, by zapobiec zagładzie.

W życiu każdego przychodzi moment, w którym wszystko się zmienia. W nowym filmie prześladowani staną się bohaterami, a bohaterowie antagonistami. Tylko jeden świat przetrwa: nasz lub ich.

„Transformers: The Last Knight” wchodzi do kin 23 czerwca.