Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finałowy zwiastun Wojny o planetę małp

 

Wytwórnia 20th Century FOX zaprezentowała ostateczny zwiastun „Wojny o planetę małp” („War for the Planet of the Apes”). Zobaczcie zapowiedź finałowego starcia o przyszłość dwóch gatunków.

Scenariusz produkcji napisali Mark Bomback oraz Matt Reeves, który zajął się także reżyserią obrazu. Woody Harrelson wcieli się w czarny charakter, a w obsadzie pojawią się także Gabriel Chavarria, również Judy Greer, Steve Zahn i Amiah Miller oraz Andy Serkis, który ponownie pojawi się w roli Caesara.

Oficjalny opis:

W „War of the Planet of the Apes”, trzecim rozdziale tej przebojowej serii, Cezar i jego małpy będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnym konflikcie z armią ludzi dowodzoną przez bezwzględnego Pułkownika. Podczas gdy małpy poniosą niewyobrażalne straty, Cezar zmagać się będzie ze swoimi mrocznymi instynktami i rozpocznie swoją własną, mityczną misję pomszczenia swojego rodzaju. Gdy w końcu staną twarzą w twarz, Cezar i Pułkownik, ta epicka bitwa zdecyduje o losach obu gatunków i przyszłości planety.

Premiera trzeciej odsłony nowego cyklu „Planety małp” została ustalona na 14 lipca. Zobaczcie finałowy zwiastun i plakaty promocyjne produkcji poniżej:

wojna o planetę małp pl 1

 

wojna o planetę małp pl 2

 

wojna o planetę małp pl 3