Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finałowy zwiastun Wonder Woman!

 

Po całej serii spotów i teaserów, Warner Bros. Pictures zaprezentowała w sieci finałową zapowiedź „Wonder Woman”. Wielu fanów liczy na to, że czwarta produkcja z DC Extended Universe w końcu przełamie złą passę ekranizacji, a poniższy materiał zdaje się potwierdzać te nadzieje. Zobaczcie jakim przeszkodom stawi czoła Wonder Woman!

Reżyserią „Wonder Woman” zajęła się Patty Jenkins na podstawie scenariusza przygotowanego przez Allana Heinberga i Geoffa Johnsa. W filmie obok Gal Gadot (Wonder Woman) i Chrisa Pine’a (Steve Trevor) zobaczymy także Robin Wright, która wcieli się w Generał Antiope, Connie Nielsen pojawi się jako Królowa Hippolyta, Lucy Davis jako Etta Candy, a wśród pozostałych członków obsady można wyróżnić Danny’ego Hustona (Generał Erich Ludendorff), Davida Thewlisa (Sir Patrick), Ewen Bremner i Elenę Anayę (Maru / Doktor Poison).

Oficjalny opis produkcji:

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

W polskich kinach „Wonder Woman” zadebiutuje już 2 czerwca, a pełen akcji, zjawiskowy zwiastun znajdziecie poniżej: