Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Finch | Tom Hanks u boku robota

W sieci zaprezentowano oficjalny fotos promujący widowisko sci-fi „Finch” z Tomem Hanksem w roli głównej. Film przedstawi nam aktora w towarzystwie psa i robota na postapokaliptycznej Ziemi.

Film „Finch” w reżyserii Miguela Sapochnika („Gra o tron”) zadebiutuje na platformie AppleTV+ 5 listopada 2021 roku. Scenariusz widowiska przygotowali Craig Luck oraz Ivor Powell, a jednym z producentów wykonawczych projektu jest Robert Zemeckis. W obsadzie pojawią się też Lora Martinez-Cunningham, Skeet Ulrich, Christopher Farrar, Oscar Avila i Rylan Healey.

Akcja filmu rozgrywa się na Ziemi zniszczonej przez słoneczny kataklizm. Tytułowym bohaterem jest inżynier, który od 10 lat mieszka w podziemnym bunkrze wraz ze swoim psem Goodyearem. Finch zdając sobie sprawę ze swojego wieku postanawia zapewnić sobie pomoc w opiece nad ukochanym czworonogiem. Konstruuje więc robota, którego nazywa Jeff (Caleb Landry Jones). Wspólnie wybierają się w niebezpieczną podróż na zachód, aby podczas wędrówki Jeff poznał czym jest przyjaźń, miłość, życie i jaki jest jego sens.