Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Flash z nowym reżyserem

Ostatnio docierały do nas sprzeczne informacje o tym, że Ezra Miller rezygnuje z roli Flasha albo że godzi się z reżyserami. Okazuje się, że żadna z opcji się nie sprawdziła, ale aktor postawił na swoim – scenariusz Johna F. Daleya i Jonathana Goldsteina został anulowany, a sami twórcy zwolnieni z realizacji produkcji.

Osobą, która stanie za kamerą produkcji został Andy Muschietti („To”), z kolei nowy scenariusz ma teraz opracować Christina Hodson („Bumblebee”, „Birds of Prey”), wsparciem producenckim posłużą natomiast Barbara Muschietti oraz Michael Disco. Warner Bros. postawił więc na nazwiska odpowiedzialne za kasowe sukcesy oraz dość odważne, ale trzymające się też pewnych utartych schematów podejście do filmowania.

Owa wiadomość to na razie wstępne przedstawienie sytuacji, która być może w najbliższych dniach się skonkretyzuje i sformalizuje, ponieważ żadne kontrakty – przynajmniej oficjalnie – nie zostały jeszcze podpisane.

„Flash” będzie częścią DC Extended Universe. Nie wiadomo także nic o wstępnych terminach zdjęć, przez co nie można zbytnio domniemywać w jakim okresie mogłaby nastąpić premiera widowiska. W głównego bohatera nadal będzie wcielać się Ezra Miller.


Źródło: hollywoodreporter.com