Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ford nie chce Pratta w 5. części Indiany Jonesa?

W jednym z najnowszych wywiadów aktor został zapytany o obsadę powstającej kolejnej części cyklu przygód słynnego archeologa. Dziennikarz zapytał o potencjalną obecność Chrisa Pratta („Jurassic World”, „Strażnicy Galaktyki”) w widowisku. Ze słów Forda bije chłód, czyżby Indy nie chciał konkurencji na ekranie?…

Harrison Ford najwyraźniej nie ma ochoty dzielić czasu ekranowego z Chrisem Prattem, gdyż odpowiedział bardzo krótko, ucinając dalsze dyskusje: – Albo on albo ja.

Niestety, nie wiadomo czy Ford był śmiertelnie poważny czy może zażartował sobie z dziennikarzy. Możliwe jednak, że aktor wyraził w ten sposób swoje niezadowolenie z faktu, że Pratt był swego czasu typowany na jego następcę w roli Indiany Jonesa.

Podczas wywiadu Ford wspomniał, że scenariusz „Indiany Jonesa 5” wciąż nie jest gotowy i trwają nad nim prace. Nie wiadomo więc kiedy ekipa filmowa wejdzie na plan, ale podkreślił, że „wszyscy są bardzo podekscytowani perspektywą pracy nad filmem”.

Reżyserią widowiska zajmie się oczywiście Steven Spielberg. Premierę „Indiany Jonesa 5” zaplanowano wstępnie na lipiec 2021.