Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Fox pracuje nad kontynuacją Deadpoola?!

O ile trochę ciężko uwierzyć, że Fox faktycznie chce stworzyć sequel „Fantastycznej Czwórki”, tak „Deadpool” Tima Millera byłby tego zdecydowanie warty. Po obejrzeniu zwiastuna można odnieść wrażenie, że Ryan Reynolds w roli Deadpoola sprawi, że całkowicie zapomnimy o Fantastycznej Czwórce.

Wiele fanów jest podekscytowanych, ale film może nie zarobić zbyt dużo, bowiem otrzymał notkę R-rated (a Grey wciąż dominuje jeżeli chodzi o zysk z kas biletowych…). Ale daje to z kolei nadzieję na to, że produkcja będzie naprawdę mocna i ostra!

Producent Simon Kinberg przyznaje, że Fox już dyskutuje na temat sequela. Oto, co powiedział w jednym z wywiadów:

„Widziałem wstępnie zmontowanego „Deadpoola” i był fantastyczny. To naprawdę dobry film. Spełnia obietnicę, jaką dawał zwiastun. Już zaczęliśmy rozmawiać o sequelu… Fox czuje się z tym dobrze, my jesteśmy dumni, więc mamy nadzieję, że zanim jeszcze film się pojawi, my już będziemy w trakcie zastanawiania się nad wyglądem sequela.”

Kinberg przyznał również, że w sequelu chciałby zobaczyć postać Cable.

„Ta postać na pewno się pojawi, ponieważ jest w tym świecie wielkim charakterem. I jest postacią, którą chciałem stworzyć w takiej czy innej formie, w pewnym momencie „Days of Future Past” rozmawialiśmy o Cable. Ale jesteśmy w tak wczesnym stadium rozmów na temat sequela, więc byłoby to zbyt przedwczesne, aby powiedzieć, czy na pewno się w nim pojawi czy nie.”

Premiera „Deadpoola” 12 lutego 2016 roku.