Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Free Guy | Odszkodowanie dla każdego skrzywdzonego NPC!

W najnowszym spocie promującym „Free Guy” Bryan Breynolds obiecuje, że załatwi odszkodowanie dla każdego NPC, który kiedykolwiek został skrzywdzony. Zobaczcie wideo wg pomysłu gwiazdy widowiska, Ryana Reynoldsa.

Fabuła najnowszego filmu od 20th Century FOX skupia się wokół pracownika banku, który odkrywa, że jest postacią niezależną w brutalnej przygodowej grze akcji. Czy NPC może stać się bohaterem?

W rolach głównych, obok Reynoldsa, zobaczymy Taikę Waititiego (“Thor:Ragnarok”), Joe Kerry’ego (“Stranger Things”), Jodie Comer (“Killing Eve”), a także Britne Oldford (“Hunters”) i Owena Burke (“Castle Rock”). Reżyserią zajął się Shawn Levy („Stranger Things”) na podstawie scenariusza autorstwa Matta Liebermana („Scooby-Doo!”, „Rodzina Addamsów”).

Oficjalny opis i najnowszy spot promocyjny filmu „Free Guy”, który zawita do polskich kin już 13 sierpnia 2021 roku:

Guy to przeciętny urzędnik bankowy, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza!