Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Free Guy powróci!

Chwilę po premierze „Free Guy” Disney dał zielone światło na realizację sequela! Potwierdził to Ryan Reynolds, gwiazda widowiska, które zagościło w kinach w ten weekend.

„Free Guy” został najpopularniejszą produkcją tego weekendu w amerykańskich kinach. Film zbiera zaskakująco dobre noty od krytyków i widzów, nic więc dziwnego, że Disney postanowił zamówić kontynuację.

Na razie jest zbyt wcześnie by mówić o fabule sequela, bo na chwilę obecną wiadomo jedynie, że Disney chce, aby drugi film. Możemy zakładać, że w sequelu powróci Ryan Reynolds, który na swoim Twitterze poinformował fanów o planach na realizację sequela:

Oficjalny opis i zwiastun filmu „Free Guy” w reżyserii Shawna Levy’ego, który zadebiutował na wielkim ekranie 13 sierpnia 2021 r.:

Guy to przeciętny urzędnik bankowy, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza!