Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Free Guy | Seria plakatów nawiązujących do popularnych gier

20th Century Studios opublikowało serię plakatów filmu „Free Guy”, które zostały zainspirowane popularnymi grami wideo – z przeszłości i dziś.

Taka promocja nie tylko wydaje się zachęcać do obejrzenia widowiska, nieukrywającego, że przede wszystkim chodzi o rozrywkę, ale także sensownie nawiązuje do tego, o czym opowiada. „Free Guy” to bowiem produkcja o jednym z bohaterów niezależnych w sieciowej grze, która zyskuje samoświadomość.

Guy to przeciętny urzędnik bankowy, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza!

W rolach głównych, obok Reynoldsa, zobaczymy Taikę Waititiego (“Thor:Ragnarok”), Joe Kerry’ego (“Stranger Things”), Jodie Comer (“Killing Eve”), a także Britne Oldford (“Hunters”) i Owena Burke (“Castle Rock”). Reżyserią zajął się Shawn Levy („Stranger Things”) na podstawie scenariusza autorstwa Matta Liebermana („Scooby-Doo!”, „Rodzina Addamsów”).

Premierę przewidziano na 13 sierpnia 2021 roku.

Free Guy Free Guy Free Guy Free Guy Free Guy


Źródło: Free Guy (Twitter)