Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gal Gadot jako Wonder Woman na nowych zdjęciach

W ślad za oficjalnym potwierdzeniem tożsamości przeciwnika „Wonder Woman”, w sieci udostępniono galerię fotografii promocyjnych produkcji. Zobaczcie zdjęcia udostępnione przez magazyn Empire!

Produkcja „Wonder Woman” z Gal Gadot w roli głównej, pojawi się w kinach w czerwcu. Zaprezentuje ona historię Diany, księżniczki Amazonek, którą była Wonder Woman zanim stała się superbohaterką.

W filmie obok Gal Gadot w roli głównej, zobaczymy także Chrisa Pine’a w roli Steve’a Trebora, Robin Wright wcieli się w Generał Antiope, Connie Nielsen pojawi się jako Królowa Hippolyta, Lucy Davis jako Etta Candy, a wśród pozostałych członków obsady można wyróżnić Danny Huston, Davida Thewlisa, Ewen Bremner i Elenę Anayę.

Reżyserią „Wonder Woman” zajęła się Patty Jenkins na podstawie scenariusza przygotowanego przez Allana Heinberga i Geoffa Johnsa.

Światowa premiera została zapowiedziana na 1 czerwca, a w polskich kinach film zadebiutuje 2 czerwca. Tymczasem poniżej możemy przyjrzeć się olśniewającej bohaterce na okładce Empire i galerii zdjęć z magazynu:

WW okładka empire

 

WW okładka empire 2

 

WW empire 1

 

WW empire 2

 

WW empire 3

 

WW empire 4

 

WW empire 5

 

WW eplakat