Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gal Gadot jako Wonder Woman w międzynarodowej zapowiedzi i zdjęciach od EW

 

Warner Bros. Pictures zaprezentowała w sieci nowy materiał promocyjny „Wonder Woman”. Czy czwarta produkcja z DC Extended Universe w końcu przełamie złą passę ekranizacji? Miejmy nadzieję, że tak! Zobaczcie wideo i nowe zdjęcia promocyjne od Entertainment Weekly poniżej.

Reżyserią „Wonder Woman” zajęła się Patty Jenkins na podstawie scenariusza przygotowanego przez Allana Heinberga i Geoffa Johnsa. W filmie obok Gal Gadot (Wonder Woman) i Chrisa Pine’a (Steve Trevor) zobaczymy także Robin Wright, która wcieli się w Generał Antiope, Connie Nielsen pojawi się jako Królowa Hippolyta, Lucy Davis jako Etta Candy, a wśród pozostałych członków obsady można wyróżnić Danny’ego Hustona (Generał Erich Ludendorff), Davida Thewlisa (Sir Patrick), Ewen Bremner i Elenę Anayę (Maru / Doktor Poison).

Oficjalny opis produkcji:

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy… i swoje prawdziwe przeznaczenie.

„Wonder Woman” zadebiutuje na wielkim ekranie już 2 czerwca!

 

ew okładka

 

ww 1

 

ww 2

 

ww 3

 

ww 4

 

ww 5

 

ww 6

 

ww 7

Źródło: Entertainment Weekly