Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Galeria plakatów i kulisy Avengers: Endgame

Marvel udostępnił w sieci nowy zakulisowy materiał, w którym gwiazdy produkcji opowiadają o następstwach finałowych wydarzeń poprzedniej odsłony “Avengers”. Ponadto możemy przyjrzeć się wszystkim Mścicielom w serii solowych plakatów pt. “Avenge the fallen” – uwaga, możliwe spoilery!

“Avengers: Koniec Gry”, produkcja zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach Kinowego uniwersum Marvela. Odliczanie do premiery trwa: pozostał niecały miesiąc i film zadebiutuje na wielkim ekranie. W polskich kinach film zagości 25 kwietnia, a poniżej najnowszy spot promocyjny:

Galeria plakatów udostępniona przez Marvel Studios zatytułowana “Avenge the fallen” potwierdziła (najprawdopodobniej) los jednej z lubianych przez fanów postaci. W kolorze zostali przedstawieni superbohaterowie, którzy przetrwali czystkę Thanosa, a czarno-białe plakaty prezentują herosów, którzy zmienili się w pył po użyciu Rękawicy Nieskończoności przez Szalonego Tytana. SPOILER: wśród tych drugich znalazła się…Shuri z „Czarnej Pantery”, której los dotychczas pozostawał nieznany. W “Avengers: Wojna bez granic” Suri widzieliśmy po raz ostatni nieprzytomną na podłodze w laboratorium, po próbie wydobycia z głowy Visiona jednego z Kamieni Nieskończoności. Przedstawienie jej na czarno-białym plakacie sugeruje, że również ona padła ofiarą mocy Thanosa… Potwierdzenie zyskamy 25 kwietnia.