Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Galeria plakatów kinowych Spider-Man Uniwersum

W sieci zaprezentowano kilka plakatów, na których możemy podziwiać animowanych superherosów, bohaterów filmu „Spider-Man Uniwersum”.

Oficjalny opis animacji „Spider-Man Uniwersum” („Spider-Man: Into the Spider-Verse”):

Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Premierę animacji stworzonej przez Boba Persichettiego oraz Petera Ramsey’a zaplanowano na 14 grudnia. W „Spider-Man: Into the Spider-Verse” zobaczymy jak superbohaterowie jednoczą siły by wspólnie zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem. Projekt powstaje we współpracy Sony Pictures Animation, Marvel Entertainment oraz Columbia Pictures.

Scenariuszem animacji zajął się duet odpowiedzialny za m.in. „The Lego Movie” czy „22 Jump Street” – Phil Lord i Christopher Miller. W obsadzie głosowej pojawią się m.in. Shameik Moore, Liev Schreiber, Mahershala Ali oraz Brian Tyree Henry.

Głównym bohaterem animacji będzie Miles Morales, który zadebiutował w komiksach z serii Ultimate Universe, stosunkowo niedawno, bo w 2011 roku. Został nowym Człowiekiem-Pająkiem po śmierci Petera Parkera. Spider-Man przemówi głosem Shameika Moore’a, a główny złoczyńca i przeciwnik bohatera przemówi dzięki Liev’owi Schreiberowi („Piąta fala”, „Spotlight”, „Creed: Narodziny legendy”).