Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Galeria plakatów promująca starcie Konga i Godzilli

Twórcy nadchodzącego widowiska „Godzilla vs. Kong” zaprezentowali w sieci krótką galerię plakatów z tytułowymi monstrami. Zapowiada się epickie starcie!

Oficjalny opis produkcji:

Godzilla vs. Kong ukazuje pojedynek dwóch legendarnych przeciwników w spektakularnej batalii, której stawką są następne stulecia zagrożonego świata. Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie. Monumentalne starcie tych dwóch tytanów, zaaranżowane przez pozostające w ukryciu siły, jest zaledwie początkiem tajemnicy, której rozwiązanie leży głęboko w jądrze Ziemi.

W filmie występują Alexander Skarsgård (Wielkie kłamstewka, Mała doboszka), MillieBobby Brown (StrangerThings), Rebecca Hall (Christine, Profesor Marston i Wonder Women), Brian Tyree Henry (Joker, Spider-Man Uniwersum), ShunOguri (Tenki no ko), Eiza González (Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw), Julian Dennison (Deadpool 2) oraz Kyle Chandler (Godzilla II: Król potworów) i DemiánBichir (Zakonnica, Nienawistna ósemka).

„Godzilla vs. Kong” zadebiutuje już 26 marca 2021 roku w wybranych kinach i jednocześnie na platformie HBO Max.

Reżyser superprodukcji, Adam Wingard, zapowiedział w jednym z ostatnich wywiadów, że remis w starciu Konga i Godzilli jest wykluczony. Kto według Was zwycięży?…