Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gambit dostaje nowy scenariusz

Produkcja solowego filmu „Gambit” od początku zmaga się z wielkimi problemami. Studio 20th Century Fox nadal poszukuje reżysera produkcji, a teraz okazuje się, że również cały scenariusz zostanie napisany od nowa.

Te informacje przekazał Channing Tatum, który jako jedyny pozostaje niezmiennie związany z projektem i wcieli się w głównego bohatera.

Kiedy pracuję nad filmem, szukam w nim czegoś osobistego. To nie zawsze musi być coś oczywistego na pierwszy rzut oka. Z każdą nową historią szukam emocjonalnego związku. Jeśłi chodzi o „Gambita”, to nie udało mi się znaleźć tego swoistego wytrycha. – zapowiedział Tatum. – Zrezygnowaliśmy więc z pierwszego skryptu i teraz szukamy czegoś innego. Wyjątkowymi ekranizacjami były „Logan” i „Deadpool”, to te filmy wyważyły drzwi. Dzięki nim możemy zrobić to, co zawsze chcieliśmy. Teraz lepiej zacząć od początku, z nowym scenariuszem. – dodał aktor.

Jak na razie nie została określona data premiery „Gambita”, ale studio ogłosiło niedawno kilka dat, w których zadebiutują ekranizacje komiksów Marvela (7 czerwca 2019, 22 listopada 2019, 13 marca 2020, 26 czerwca 2020, 2 października 2020 i 5 marca 2021 roku). Być może jedna z nich przypadnie właśnie „Gambitowi”.