Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gambit z poważnymi problemami

Kolejny raz produkcja od 20th Century Fox pozostała bez reżysera. Wytwórnia poszukuje kolejnej osoby, która zdecyduje się stanąć za kamerą „Gambita”, by dotrzymać terminów i rozpocząć zdjęcia w styczniu 2017 roku.

Ciężko byłoby znaleźć film, który przysporzył Foxowi tyle problemów, co „Gambit”. Produkcja miała kłopoty od samego początku – wszystkie terminy regularnie przesuwano. Początkowo reżyserią miał zająć się Rupert Wyatt, jednak studio nie było zadowolone z jego wizji, więc powierzyło projekt Dougowi Limanowi. W międzyczasie Josh Zetumer miał nanosić poprawki do scenariusza widowiska. Teraz okazuje się, że Liman zrezygnował z reżyserii projektu, by zająć się „Justice League Dark” dla Warner Bros. Jak na razie bez zmian pozostaje jedynie stanowisko odtwórcy głównej roli – w Gambita wcieli się Channing Tatum.

Gambit jest jednym z członków drużyny profesora Xaviera i dotychczas mieliśmy okazję zobaczyć go tylko przez chwilę w filmie “X-Men Geneza: Wolverine”. Na razie wiadomo, że produkcja ma opowiadać o wydarzeniach, które zadecydowały o przemianie bohatera w tytułowego Gambita. Nie będzie to jednak typowa geneza postaci, choć o szczegółach twórcy nie chcą na razie mówić.