Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gamora i Spider-Man w Avengers: Infinity War

Wkrótce rozpocznie się produkcja filmu “The Avengers: Infinity War” i wygląda na to, że Marvel nie jest w stanie dłużej ukrywać bohaterskiego składu przed światem. Właśnie wypłynęły informacje o dwóch kolejnych członkach obsady.

W filmie pojawi się Zoe Saldana w roli znanej ze „Strażników Galaktyki” Gamory, a także Tom Holland jako Spider-Man. W jednym z niedawnych wywiadów aktorka powiedziała, że nie czytała jeszcze scenariusza i chociaż nie bawi jej perspektywa pięciogodzinnych sesji nakładania zielonego make-upu, to jest bardzo zadowolona z obrotu spraw.

W zeszłym roku Vin Diesel zapowiedział pojawienie się gwiazd ze “Strażników Galaktyki” w obsadzie “Infinity War”, a niedawne listy castingowe zdradzały pojawienie się Szopa Rocketa i Draxa (Bradley Cooper i Dave Bautista). Poza nimi w obsadzie znajdą się Black Panther (Chadwick Boseman), Ant-Man (Paul Rudd) i Doktor Strange (Benedict Cumberbatch).

Film zapowiada się jako kolejne nieprzewidywalne widowisko o superbohaterach, gdzie pojawi się wiele postaci z równoległych uniwersów. Premiera zapowiadana jest na 4 maja 2018 roku.