Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gareth Edwards i obsada Łotra 1 o pracy na planie filmowym (wideo)

 

Przekonajcie się jak wiele radości ekipie filmowej sprawiło kręcenie „Rogue One: A Star Wars Story”. W poniższym materiale twórcy i aktorzy najnowszej produkcji Lucasfilm opowiadają o pracy na planie.

To najwspanialszy plac zabaw na świecie! Gdybym jako dziecko wiedział, że wyreżyseruje „Gwiezdne Wojny”, ustawiłbym pod to całe moje życie. – zdradza z uśmiechem Gareth Edwards.

Wykreowane przez Lucasa niesamowite uniwersum, oparte na honorze, bohaterstwie i walce dobra ze złem, umożliwia przeniesienie się w świat dziecięcych fantazji, który tkwi w każdym z nas.

Ten film, bohaterowie i historia to moje dzieciństwo. Cały wielki świat, który fascynował nie od dawna. – wtóruje reżyserowi Diego Luna.

Najwspanialszy w tym wszystkim jest fakt, że to ogromne zaangażowanie udzieliło się absolutnie wszystkim na planie! Ekipa, aktorzy, dosłownie wszyscy absolutnie dali się totalnie wciągnąć: „Rany to Gwiezdne Wojny!” – podkreśla podekscytowana Felicty Jones.

To powrót do lat dzieciństwa i zarazem najwspanialszy plac zabaw na świecie. Najlepsza praca na świecie! – mówi Edwards.

„Łotr 1” to pierwszy film z cyklu „Gwiezdne Wojny – historie”. Historia Rebeliantów, którzy próbują wykraść plany Gwiazdy Śmierci zadebiutuje już w najbliższy piątek, 16 grudnia.

W głównej roli zobaczymy Felicity Jones, a u jej boku pojawi się Mads Mikelsen, Diego Luna, Donnie Yen, Jiang Wen, Alan Tudyk, Riz Ahmed i Forest Whitaker.

Źródło: informacja prasowa