Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Garść zdjęć promocyjnych 3. część Jak wytresować smoka

Szczerbatek zakochany! W sieci pojawia się coraz więcej zdjęć z „How to Train Your Dragon: The Hidden World”, którego premierę zaplanowano na 1 marca 2019 roku. Pojawiła się tam między innymi biała wersja Nocnej Furii – Light Fury. I to w wersji żeńskiej!

Jest bardzo rzadka, bardzo nieuchwytna i bardzo dzika. – mówi Dean DeBlois, który napisał scenariusze i wyreżyserował dwa poprzednie filmy i podobnie działa w przypadku trzeciego.

Szczerbatek to kompletnie nieudolny amator, jeśli chodzi o kwestie zalotów. Nie jest zbytnio w kontakcie ze swoimi pierwotnymi instynktami jeśli chodzi o sprawy miłosne. Light Fury jest motorem zmian w naszej opowieści, reprezentującym zew natury, który jest kluczem do przeznaczenia Szczerbatka. – dodaje DeBlois.

HTTYD 01

 

HTTYD 03

W Nowym Świecie na Czkawkę czekają nowe obowiązki oraz uzmysłowienie sobie, że ludzie i smoki mają inne przeznaczenie. Jednak oba gatunki będą walczyć ze wspólnym wrogiem, Grimmelem Grisly – łowcą, który prześladował Nocne Furie i doprowadził niemal do ich wyginięcia. Chciwie podąża za jedynym osobnikiem, który my się wymknął – za Szczerbatkiem.

Grimmel jest tak przerażająco skuteczny, bo jest inteligentny, mocno oddany polowaniu, skupiony na tym jednym celu. Jest idealną równowagą dla dobroci. – mówi F. Murray Abraham o swoim bohaterze. – Podoba nam się jego klarowność – ten gość dokładnie wie, kim jest.

HTTYD 02

A jeśli jeszcze nie widzieliście pierwszego zwiastuna animacji, to koniecznie to nadróbcie: materiał znajdziecie tutaj!