Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gęsia skórka powraca jako film! Zobaczcie zwiastun!

„Goosebumps” od Columbia Pictures wchodzi do kin 16 października, a dzisiaj po raz pierwszy możecie rzucić okiem na pierwszy plakat i zwiastun! Film reżyserowany jest przez Roba Lettermana i stanowi adaptację klasycznych powieści R.L. Stine’a. W obsadzie można zobaczyć Jacka Blacka, Amy Ryan, Kena Marino, Dylana Minnette, Odeyę Rush, Jillian Bell i Ryana Lee.

Wytrącony z równowagi przeprowadzką z wielkiego miasta do małego miasteczka, nastoletni Zach Cooper (Dylan Minette) odnajduje promień słońca, gdy poznaje piękną dziewczynę o imieniu Hannah (Odeya Rush) mieszkającą w sąsiedztwie. Ale każdy promień słońca ma swoją chmurę, co Zack odkrywa, kiedy dowiaduje się, że tajemniczym ojcem Hannah jest R.L. Stine (Jack Black), autor serii „Goosebumps”. I to jest właśnie powód, dla którego Stine wydaje się być taki dziwny… jest więźniem swojej własnej wyobraźni – potwory rozsławione przez jego książki są prawdziwe, Stine chroni swoich czytelników przez trzymanie ich w zamknięciu właśnie w swoich powieściach. Kiedy Zach przypadkowo uwalnia potwory z manuskryptów, a one zaczynają terroryzować miasto, Stine, Zach i Hannah muszą połączyć siły, aby zebrać je wszystkie razem i umieścić z powrotem w książkach, gdzie ich miejsce.

„Wszystkie początkowe potwory, które pojawiły się w książkach są też w filmie” – powiedział prawdziwy R.L. Stine dla ComingSoon.net w jednym z wywiadów. „Wszystkie wychodzą, są tam. Prawdziwym złem jest Slappy the Dummy, ale spotkać można również Snowmana z Pasadeny, gnomy ogrodowe… SETKI gnomów ogrodowych. Są wspaniałe, są naprawdę wspaniałe.”

Pamiętacie serial „Gęsia skórka”? To z pewnością będzie powrót do czasów młodości! A tymczasem co myślicie o zwiastunie?

goose1