Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gęsia skórka z nowym zwiastunem!

Są wśród Was tacy, co pamiętają „Gęsią skórkę” i słynnego psa ze świecącymi na zielono oczami? Wiemy, że tak. Już pisaliśmy o filmie opartym na historii R.L. Stine, który zadebiutuje 16 października.

Wytrącony z równowagi przeprowadzką z wielkiego miasta do małego miasteczka, nastoletni Zach Cooper (Dylan Minette) odnajduje promień słońca, gdy poznaje piękną dziewczynę o imieniu Hannah (Odeya Rush) mieszkającą w sąsiedztwie. Ale każdy promień słońca ma swoją chmurę, co Zack odkrywa, kiedy dowiaduje się, że tajemniczym ojcem Hannah jest R.L. Stine (Jack Black), autor serii „Goosebumps”. I to jest właśnie powód, dla którego Stine wydaje się być taki dziwny… jest więźniem swojej własnej wyobraźni – potwory rozsławione przez jego książki są prawdziwe, Stine chroni swoich czytelników przez trzymanie ich w zamknięciu właśnie w swoich powieściach. Kiedy Zach przypadkowo uwalnia potwory z manuskryptów, a one zaczynają terroryzować miasto, Stine, Zach i Hannah muszą połączyć siły, aby zebrać je wszystkie razem i umieścić z powrotem w książkach, gdzie ich miejsce.

Reżyserem filmu jest Rob Letterman, a w sieci właśnie pojawił się nowy, międzynarodowy zwiastun. Istna impreza potworów!