Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ghost Recon Alpha – obejrzyj imponujący film

Można obejrzeć po polsku pełny film krótkometrażowy Ubisoftu pt. “Ghost Recon Alpha: Żołnierze przyszłości”, który jest fabularnym prequelem nadchodzącej gry “Ghost Recon: Future Soldier”. Producentami filmu są Ridley Scott i jego brat Tony.

“Ghost Recon Alpha: Żołnierze przyszłości” jest wstrząsającym, dynamicznym krótkometrażowym filmem akcji, który bazuje na serii wielokrotnie nagradzanych gier pod tym samym tytułem. Film przenosi widza w samo centrum wojny przyszłości, stając ramię w ramię z armią USA. Za linią wroga, żołnierze – Drużyna Duchów, muszą atakować szybko i skutecznie by wyeliminować jednego z najbardziej przerażających zbrodniarzy wojennych, po czym zniknąć bez śladu. Gdy drużyna jest już gotowa aby ukończyć swoją misję, ich precyzyjny atak wymyka się spod kontroli. Zamienia się w epicką strzelaninę w obronie przed światowym kataklizmem.

Po trwającym ponad dekadę polowaniu, wywiad USA otrzymał poufne informacje, które mogą doprowadzić do wyeliminowania jednego z głównych celów: Borisa Szewczenki, autora jednej z najbardziej haniebnych zbrodni wojennych XXI wieku. Mający powiązania z rosyjskimi ultranacjonalistami, Szewczenko ma zamiar dostarczyć im niezidentyfikowaną jeszcze broń, o której analitycy wiedzą tylko tyle, że może doprowadzić do masowej destrukcji… Ale nie każdy jest w stanie wyeliminować Szewczenkę, ukrywającego się gdzieś w okolicy syberyjskiej linii brzegowej. Prezydent Stanów Zjednoczonych wydał zgodę na przeprowadzenie misji mającej na celu zabicie go, wykorzystując swoje najskuteczniejsze narzędzia. Czterej członkowie drużyny Duchów – najbardziej elitarnej jednostki przyszłości w służbie Armii Stanów Zjednoczonych, to precyzyjnie wytrenowane ludzkie maszyny wyposażone w niszczycielskie, najnowocześniejsze technologie gotowe do wykorzystania na polu walki. To właśnie oni mają wykonać tę misję. Jednak za linią wroga, Duchy odkrywają, że Szewczenko i jego sprzymierzeńcy są tylko wierzchołkiem góry lodowej. To, co miało być precyzyjnym atakiem, przerodziło się w niekontrolowaną bitwę pomiędzy samotną, elitarną jednostką i ich rosyjskimi odpowiednikami. Rosjanie mają jednak kilka asów w rękawie, które sprawią, że drużyna Duchów tej misji szybko nie zapomni…

 

Autorami filmu są nominowany do Oscara Timothy J. Sexton (“Ludzkie dzieci”), Herve De Crecy i Francois Alaux. Producentami byli Ridley Scott oraz Tony Scott. Film był emitowany na polskim kanale Fox 1 maja. Teraz dostępny jest w sieci z polskimi napisami. Gra ma zadebiutować na konsolę już 25 maja.

 

{youtube width=”500″}hBN4CzO0Nwo{/youtube}

{youtube width=”500″}7-wAzlqzXH0{/youtube}