Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ghost Rider 2 – polski zwiastun

W sieci zadebiutował polski zwiastun filmu „Ghost Rider 2”, który w kinach zadebiutuje 13 kwietnia.

Chciał oszukać przeznaczenie. Wydawało mu się, że jest Bogiem. Został najgorętszym bohaterem roku. Johny Blaze powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D! Szybkie motocykle, nieziemskie kaskaderskie ewolucje i bohaterowie z piekła rodem sprawiają, że widz zabrany zostaje na piekielnie ostrą przejażdżkę. Tak jak po Matrixie, wszystko w kinie się zmieniło, tak i tym razem reżyserzy zapowiadają, że Ghost Rider 2 „przesuwa granice w kinematografii”! „Cieszymy się, że nakręciliśmy sequel z Nicolasem Cage’em, do tego na podstawie serii czadowych, trzymających w napięciu komiksów – w końcu mówimy tu o gościu z płonącą czaszką, spuszczającym łomot na prawo i lewo” – dodają. Nicolas Cage jest równie entuzjastyczny: „Praca przy filmie była zupełnie nowym doświadczeniem – szalonym, a wręcz szaleńczym. Fani będą zachwyceni brawurowymi zdjęciami.”

„Praca przy filmie Ghost Rider 2 była zupełnie nowym doświadczeniem. To było szaleństwo! – przekonuje Nicolas Cage, filmowy John Blaze. Widzów zachwycą przede wszystkim efekty specjalne i brawurowe zdjęcia. Stoi za nimi szalona wizja reżysera, który „jest dynamicznym filmowcem w stylu macho. Zachowuje się jak kaskader i nierzadko ryzykuje życiem, zwisając na linach albo jadąc na wrotkach z kamerą.” – mówi oszołomiony współpracą, aktor.

Reżyser, Mark Neveldine opisuje to intensywne doświadczenie następująco: „Tak czy inaczej, potrzebne nam dobre kreacje aktorskie i zdjęcia, które wydobywamy wszelkimi dostępnymi środkami. Przesuwamy granice w kinematografii!” Na czym to polega? Twórcy postawili na żywiołowość zdjęć, na realizm – robili wszystko, żeby kamera mogła uchwycić jak najwięcej.

Na planie filmu Brian Taylor tłumaczył: „Pracujemy z kaskaderami i kręcimy autentyczne sekwencje motocyklowe. Naszym zdaniem przeżycia, jakich dostarczamy widzowi są bardziej sugestywne, bliższe rzeczywistości.”

 

{youtube}DuNyFpi7biI{/youtube}