Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ghostbusters w nowym spocie promocyjnym

 

„Ghostbusters. Pogromcy duchów” w reżyserii Paula Feiga zadebiutuje w kinach już 15 lipca. W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź produkcji.

Oficjalny opis filmu prezentuje się następująco:

Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji…

Rolę pogromczyń zagrają: Kristen Wiig (znana z filmu „Druhny”), Melissa McCarthy („Agentka”, „Złodziej tożsamości”), Leslie Jones („Ściągany” czy „Pierwsza piątka”) i Kate McKinnon (znana z „Life Partners” i „Ted 2”). Ich pomocnikiem został Chris Hemsworth. W filmie zobaczymy także gwiazdy starej wersji „Ghostbusters” – Billa Murraya i Dana Aykroyda oraz, jak się okazuje, także Erniego Hudsona i Annie Potts.

Scenariusz produkcji napisali Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky, Etan Cohen, Katie Dippold oraz Paul Feig.