Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

G.I. Joe: Retaliation pierwszy zwiastun!

Pojawił się zwiastun filmu „G.I. Joe: Retaliation” z Dwaynem Johnsonem i Brucem Willisem w rolach głównych. Zapowiedź sprawia, że pierwsza część odchodzi w zapomnienie! Z „G.I. Joe: Czas Kobry” powracają tylko trzej bohaterowie.

Jako że film „G.I. Joe: Czas Kobry” pomimo umiarkowanego sukcesu był bardzo krytykowany na świecie, twórcy w kontynuacji zdecydowali się wymienić całą ekipę, łącznie z większością obsady. Z pierwszej części powracają tylko Channing Tatum jako Duke, Ray Park jako Snake Eyes i Byung Hun-lee jako Storm Shadow.

Wśród nowych bohaterów są: Dwayne Johnson jako Roadblock, Elodie Yung jako Jinx, DJ Cotrona jako Flint, Adrianne Palicki jako Lady Jaye, RZA jako The Blind Master, Joseph Mazzello jako Mouse, Walton Goggins jako Warden Nigel James, Ray Stevenson jako Firefly i Bruce Willis jako generał Joe Colton.

Ekipa G.I. Joe musi zmierzyć się z Zartanem, który pod koniec pierwszej części przejął tożsamość prezydenta USA. Na swoich usługach ma oddziały Kobry i opanowanych przywódców różnych krajów świata.

– Zwiastuny często pokazują najlepsze momenty, więc gdy idziesz na film, nie ma klimatu, bo widziałeś już tak dużo. Tak nie jest w naszym przypadku. Tak, zobaczycie w zwiastunie dużo świetnych rzeczy, ale będzie to dosłownie tylko czubek góry lodowej – scenarzysta o zwiastunie.

Reżyseruje John Chu, który najbardziej znany jest z filmu „Step Up 3D”. Chwalono tam jego świetne podejście do kręcenia widowiskowych scen akcji (ściślej tańca). Za scenariusz odpowiadają Rhett Reese i Paul Warnick, którzy najbardziej znani są z pracy przy „Zombieland”. Premiera zaplanowana jest na 29 czerwca 2012 roku.

{youtube}bSX2oxLdcWA{/youtube}

gijoe

gijoe2