Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gipsy Avenger w nowym zwiastunie Pacific Rim: Rebelia

 

W sieci pojawiły się nowe materiały promujące kontynuację „Pacific Rim”. Widowisko „Pacific Rim: Uprising” zawita do kin pod koniec miesiąca, jednak my poczekamy na premierę do marca.

Oficjalny opis filmu:

Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów. Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie.

Drugą część „Pacific Rim’’ wyreżyserował Steven S. DeKnight, a Guillermo del Toro – reżyser oryginału – tym razem zajął stanowisko producenta. Światowa premiera produkcji zaplanowana jest na 22 lutego, a do polskich kin film zawita miesiąc później, bo 23 marca.

W „Pacific Rim: Rebelia” John Boyega zagra Jake’a Pentecosta, syna Stackera Pentecosta (postać sportretowana przez Idrisa Elbę w pierwszym filmie), i (podobnie jak jego filmowy ojciec) pilota Jaegera. W filmie pojawi się też kilka innych znanych postaci, w tym: Mako Mori (Rinko Kikuchi), Gottlieb (Burn Gorman) i Newt (Charlie Day), ale tym razem postawiono na nowych bohaterów. Poza Boyegą w obsadzie znaleźli się Cailee Spaeny, Scott Eastwood, Tian Jing, Mackenyu i Jin Zhang.

pacrim p1

 

pacrim p2

 

pacrim p3

 

pacrim p4