Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Godzilla 2 w nowym plakacie!

Warner Bros. oraz Legendary Pictures upubliczniło nowy plakat z widowiska „Godzilla 2: Król potworów”, na którym widać tytułowego potwora.

„Godzilla II: Król potworów” to kontynuacja filmu z 2014 roku oraz część uniwersum, w którym pojawia się również King Kong, mający powrócić w obrazie „Godzilla vs King Kong”. Przypuszcza się, że jeżeli tytuły odniosą sukces, można spodziewać się następnych utwór w serii.

Film został wyreżyserowany przez Michaela Dougherty’ego, który wraz z Zachem Shieldsem opracował scenariusz.

W produkcję zaangażowani są Sally Hawkins, Charles Dance, Vera Farmiga, Ken Watanabe, Kyle Chandler, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Thomas Middleditch, .Aisha Hinds i Zhang Ziyi

Na ekrany polskich kin „Godzilla 2: Król potworów” ma trafić 14 czerwca.

Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem.  Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację…  a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.