Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Godzilla podbija Comic-Con!

Nieoczekiwanie po panelu Pacific Rim na Comic-Conie pokazano teaser kinowej Godzilli, której reżyserią zajął się Gareth Edwards (Monsters).

Klip rozpoczął się od pokazania miasta zniszczonego przez coś ogromnego. Wszystko płonęło. Kamera krąży po mieście i pokazuje jakieś stworzenie leżące na ziemi. Ekran się ściemnił i widzowie usłyszeli charakterystyczny ryk Godzilli. Wówczas pokazano niesamowitą scenę, gdy Godzilla wychodzi z dymu. Samego potwora za wiele nie było widać, więc nikt nie mógł ocenić nowego wyglądu Godzilli.

Był to pierwszy testowy klip, który nie prezentował ujęć z filmu, lecz zachodnia prasa twierdzi, że wyglądało to bardzo obiecująco. Zebrana publiczność oszalała na punkcie tego, co zobaczyli. Gdy Edwards wszedł na scenę, był przytłoczony tak pozytywną reakcją. Reżyser jest młody, nie ma na koncie wielkich superprodukcji, więc jest to dla niego nowość.

Edwards potwierdził swoje podejście, które brzmi: „co by było, gdy to wydarzyło się naprawdę?”. Nie wiadomo, kiedy zobaczymy zapowiedz w sieci. Poniżej nowy plakat.

 

godzilla2