Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Godzilla vs. Kong 2 | Pierwsze szczegóły fabularne

Trwają prace nad sequelem widowiska „Godzilla vs. Kong”. Aktorzy i ekipa filmowa pracują na planie w Australii. Dotychczas szczegóły dotyczące kontynuacji filmu były trzymane w tajemnicy. Teraz jednak poznaliśmy pierwsze informacje fabularne, a to dzięki komunikatowi od lokalnych władz.

Szczegóły fabularne filmu „Godzilla vs. Kong 2” w reżyserii Adama Wingarda były jedną z pilnie strzeżonych tajemnic. Teraz jednak w oficjalnym komunikacie prasowym wystosowanym niedawno przez lokalny rząd zamieszczono krótki zarys fabuły.

Okazuje się, że kontynuacja skupi się głównie na postaci Konga. W nadchodzącym piątym filmie z Monsterverse to właśnie Kong będzie obrońcą Ziemi. Będzie on chronił swój dom prze niebezpiecznymi i obcymi stworzeniami.

Niezatytułowana jeszcze kontynuacja widowiska „Godzilla vs. Kong” wejdzie do kin 15 marca 2024 roku.

Równolegle z „Godzilla vs. Kong 2” trwają prace nad serialem o przygodach Godzilli. Powstający dla serwisu streamingowego Apple TV+ serial będzie częścią ekranowego uniwersum Monsterverse. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Kurt Russell, Wyatt Russell, Anna Sawai, Ren Watabe, Kiersey Clemons, Elisa Lasowski oraz Joe Tippett.