Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gościnne występy w The Last Jedi – kogo zobaczymy w filmie?

Wydaje się, że angielski wokalista Gary Barlow nie będzie jedynym celebrytą, który pojawi się w „Star Wars: The Last Jedi”. Choć mówimy tutaj o roli zwanej cameo, to znane osobistości jak widać chętnie się na to zgadzają. Kolejny jest aktor, znany z serialu „The Leftovers” („Pzostawieni”), Justin Theroux, pojawi się z gościnną rolą w widowisku.

Theroux ma pojawić się jako „expertslicer”, choć nie ujawniono, co to tak naprawdę oznacza. Można przypuszczać, że raczej jego rola nie będzie miała zbyt wielkiego wpływu na fabułę.

Jego kostium jest bardzo interesujący. Wyobraźcie sobie biały smoking Indiany Jonesa w „Temple of Doom”, ale odważniejszy i z naleciałościmi z „Gwiezdnych Wojen”. Bohater Therouxa nosi białą kurtkę w stylu smokingu założoną na czarny kostium. Jego sekwencje wpasowują się w sekcję kasyna, gdzie w zeszłym roku widzieliśmy ujęcia z Dubrovnika. Jeżeli jesteście ciekawi to spójrzcie na nie i na te ubraniowe dodatki, a wtedy będziecie mieli lepszą wizję jego kostiumu. Wygląda nieco bardziej wymyślnie niż reszta, nieco jak James Bond. Słyszeliśmy, że podczas kręcenia sceny w „kasynie” w Pinewood była eksplozja i być może Theroux miał w tym swój udział. – tak opisywana jest jego postać.

Premiera „Star Wars: The Last Jedi” już 15 grudnia tego roku!