Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Gra o tron – informacje na temat 6 sezonu serialu (spoilery)

Na Comic-Conie można było spotkać gwiazdy „Gry o tron”. Obsada w składzie Sophie Turner, Maisie Williams, Alfie Allen, John Bradley, Gwendoline Christie, Liam Cunnigham, Natalie Dormer, Conleth Hill, Hannah Murray oraz Carice van Houten została wyłapana i przepytana z zakresu szóstego sezonu.

Dodatkowo możecie zobaczyć zabawny filmik pt: „Game of Thrones: Pop Culture Mash-Up”, za który odpowiada Seth Meyers. Możecie też zobaczyć filmik będący nagraniami z castingów aktorów!

 

A teraz uwaga, kilka SPOILERów!

Maisie Williams ujawniła, że aktualnie uczy się walczyć w innym stylu niż do tej pory walczyła jej postać – w końcu została oślepiona. Natalie Dormer myśli, że Queen Margaery może mieć teraz sporo kłopotów, ponieważ jej babka Lady Olenna Tyrell nie jest już blisko, aby ją obronić. John Bradley stwierdził, że Sam i Gilly zaczną uprawiać miłość, myśli, że Sam to będzie kontynuował „aby więcej z tego zaakceptować. On nie jest typem faceta, który wprowadziłby jakiś egzotyzm do swojego życia seksualnego. Zanim pojawiła się Gilly, Sam myślał o sexie jak większość ludzi”.

Zdjęcia do szóstego sezonu mają rozpocząć się niebawem w Hiszpanii i w Belfast w Irlandii.