Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Green Arrow i Stardust stoczą pojedynek na ringu

Od jakiegoś czasu narastał konflikt pomiędzy Stephenem Amellą a wrestlerem Stardustem. Napięcie rosło, aż w końcu podczas ostatniej gali WWE RAW doszło do pewnego incydentu (Oczywiście wszystko wygląda na wyreżyserowane i część promocji serialu Arrow)

Po stoczonej walce pomiędzy Neville’m a Kingiem Barrettem, na scenie pojawił się nagle Stardust, który zeskoczył w widownię i zaatakowałAmella! Ten nie był mu dłużny i panowie zaczęli się okładać, aż musiała zareagować ochrona. 

Po całym incydencie Triple H poprosił o rozmowę Amella i zapytał o zaistniałą sytuację. Aktor poinformował, że chciałby walczyć z rywalem, na co Triple H odparł jedynie „Kaskader cię nie uratuje. Musisz sobie radzić sam.”

I tak oto panowie Stephen Amell i Stardust staną do walki podczas WWE SummerSlam już 23 sierpnia. Towarzyszem Amella będzie wrestler Neville, zaś Stardusta – King Barrett. Mówi się, że Amell pojawi się na ringu w kostiumie z czwartego sezonu „Arrow”. To będzie bardzo widowiskowa akcja promocyjna nowego sezonu.

„Arrow” powróci do ramówki już w październiku tego roku.