Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Guns Akimbo z premierą na CDA Premium

Ze względu na obecną sytuację na świecie kolejna premiera zostaje przeniesiona na platformę strumieniową.

Tym razem to absurdalne science fiction „Guns Akimbo” z Danielem Radcliffem. Co ciekawe, polska premiera ma miejsce 9 kwietnia na CDA Premium. Dystrybucja nie będzie prowadzona w innych miejscach.

Życie Milesa nie potoczyło się zgodnie z jego oczekiwaniami. Zamiast wymarzonego losu bohatera, spędza całe dnie przy biurku tworząc gry komputerowe wśród współpracowników, którzy nie darzą go zbyt wielką sympatią. Wszystko ulega zmianie, gdy będąc pod wpływem alkoholu pozostawia negatywny komentarz na stronie nielegalnego internetowego show o nazwie Skizm, którego uczestnicy walczą ze sobą na śmierć i życie. W efekcie Milesowi składa wizytę Riktor, maniak stojący za kanałem i siłą zmusza go do wzięcia udziału w morderczej zabawie. Jego pierwszym przeciwnikiem okazuje się dotąd niepokonana gwiazda rozgrywek, Nix (Samara Weaving).

Reżyserią i scenariuszem zajął się Jason Lei Howden („Śmierćgazm”), a obsada „Guns Akimbo” prezentuje się następująco: Daniel Radcliffe, Samara Weaving, Ned Dennehy, Rhys Darby, Mark Rowley, Natasha Liu Bordizzo, Colin Moy, Edwin Wright, Milo Cawthorne, Set Sjöstrand i Hanako Footman.