Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

H+: The Digital series -nowy zwiastun


Minął rok od ogłoszenia internetowego serialu science fiction Bryana Singera („X-Men”, „Podejrzani”) pod tytułem „H+”. Dziś możemy obejrzeć nowy, imponujący zwiastun i poznać oficjalną datę premiery. Czyżby Bryan Singer zrewolucjonizował jakość internetowych seriali?

Twórcy zapewniają, że „H+: The Digital Series” będzie czymś zupełnie nowym w gatunku seriali internetowych. Reżyserem jest Stewart Handler, znany z pracy przy „Sorority Row”. W obsadzie są Alexis Denisof (“”Buffy: Postrach wampirów””), Amir Arison („Prawo i porządek: Sekcja specjalna”) i David Clayton Rogers („“Jane By Design”). Głównym producentem wykonawczym jest Bryan Singer.

Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której technologia medium społecznościowych psuje się i odbija się na ludzkości. 33% ludzkości porzuciła telefony komórkowe i laptopy na rzecz nowej technologii – implantu zwanego H+. Pozwala to umysłowi łączyć się z Internetem 24 godziny na dobę. Ale coś idzie nie tak – miliardy umierają w przeciągu sekund – następują radykalne zmiany społeczne i polityczne na świecie. Czy ci, którzy przeżyli wyciągną wnioski z błędów?

Premiera na oficjalnym kanale YouTube odbędzie się 8 sierpnia.

{youtube}MVekrZ-H5Pc{/youtube}