Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Halo 4: Forward Unto Dawn – nowe zwiastuny

Pojawiły się dwa filmy opowiadające o kulisach internetowego serialu science fiction „Halo 4: Forward Unto Dawn”, który jest ściśle związany z czwartą częścią gry.

Serial ma składać się z pięciu 15-minutowych odcinków. Akcja skupi się na wpływie Master Chiefa na młodego kadeta, który pojawi się potem w grze. Całość rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z gry „Halo 3”. Master Chief powraca, aby stawić czoło swojemu przeznaczenia i pradawnemu złu zagrażającemu galaktyce.

Reżyseruje Stewart Hendler („Sorority Row”) na podstawie scenariusza Todad Helbinga i Aarona Helbinga („Spartakus”). W obsadzie znajdją się Tom Green jako Thomas Lasky, Anna Popplewell („Opowieści z Narnii”) w roli CHyler Silvy, Daniel Cudmore („X-Men 2”) jako Master Cheif, Ayelet Zurer („Anioły i demony”, „Monachium”) jako Mehaffey, Mike Dopud („Mission: Impossible – Ghost Protocol”) w roli generała Blacka, Enisha Brewster („Footloose”) jako April Orenski, Masam Holden (Grey’s Anatomy) jako Michael „Sully” Sullivan, Osric Chau („2012”) w roli JJ Chena, Iain Belcher („Nie z tego świata”) jako Vickers oraz Kat De Lieva w roli Dimah.Premiera gry zaplanowana jest na 6 listopada. Serial pojawi się na platformie Machinima 5 październka.

{youtube}zweTCYuf3nw{/youtube}

{youtube}w13bLncPkPM{/youtube}