Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Harrison Ford chciałby powtórzyć wszystkie swoje klasyczne filmy

Harrison Ford jest już dobrze po 70, ale nic nie wskazuje na to, że chce przerwać swoją karierę. Obecnie pracuje nad promocją filmu „Blade Runner 2049”, w którym powraca w roli Ricka Deckarda. Ale to nie wszystko… Aktor wyznał podczas tegorocznego Comic-Con w San Diego, że chciałby powrócić do wszystkich swoich wielkich ról w bardziej popularnych franczyzach.

W 2015 roku powrócił do roli Hana Solo w „Przebudzeniu Mocy”, teraz przyszła kolej na rolę Deckarda. W chwili obecnej Ford pracuje na planie „Blade Runnera 2049”, gdzie wciela się ponownie w Ricka Deckarda. Później, bo w 2020 roku, w kinach ma pojawić się „Indiana Jones 5”, również z udziałem aktora.

Harrison Ford wystąpił jako Jack Ryan w “Stanie zagrożenia” oraz “Czasie Patriotów”, ale nie wydaje się, że mógłby powstać trzeci sequel. Być może jednak uda nam się zobaczyć go w “Ściganym”? Wszyscy czekają również na kontynuację “Świadka”. Czas pokaże. Kto wie co przyniesie przyszłość, należy się cieszyć, że aktor nie zamierza tak szybko rezygnować z tego, co kocha!