Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Harrison Ford o Ehrenreichu jako Hanie Solo

W nadchodzącym spin-offie „Gwiezdnych Wojen”, „Han Solo: A Star Wars Story” młodego Hana Solo zagra Alden Ehrenreich. Co o swoi następcy na pokładzie Sokoła Millenium powiedział Harrison Ford?

W trakcie trwającego konwentu Star Wars Celebration, Harrison Ford został zapytany co sądzi o nowym odtwórcy ikonicznej roli Hana Solo w „Gwiezdnych Wojnach”. Oto co odpowiedział:

Będzie to produkcja, którą obejrzę jako fan. Czuję się z tym odrobinę dziwnie, ale miałem już okazję spotkać się z młodym Solo. Ehrenreich to świetny facet, niezwykle czarujący i ze świetnym warsztatem aktorskim. Jestem zachwycony, że to jego wybrano do tej roli.

Takie pochlebne słowa ze strony gwiazdy wielkiego formatu, która stworzyła jedną z legendarnych postaci w historii kina, z pewnością dodają otuchy nie tylko Ehrenreichowi, ale i fanom „Gwiezdnych Wojen”. Czy młody aktor sprosta wysokim oczekiwaniom milionów fanów i uniesie ciężar roli? O tym przekonamy się w maju przyszłego roku, gdy „Han Solo: A Star Wars Story” zawita do kin. Jak na razie pozostaje czekać na kolejne informacje ze strony twórców i pierwszy zwiastun produkcji.