Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Harry Styles nie będzie księciem Erykiem

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że w rolę księcia Eryka w aktorskiej wersji „Małej Syrenki” wcieli się najprawdopodobniej Harry Styles (One Direction) – na obecną chwilę wiadomo, że tak nie będzie.

Choć wstępnie piosenkarz i początkujący aktor był zainteresowany udziałem w produkcji, wstępne rozmowy ponoć przebiegły pomyślnie, to ostatecznie Styles zrezygnował z angażu. Nie zdradzono co stało za taką decyzją.

W obsadzie widowiska znaleźli się Halle Bailey („Grown-ish”), Melissa McCarthy („Rozpruci na śmierć”), Jacob Tremblay („Cudowny chłopak”) i Awkwafina („Bajecznie bogaci Azjaci”).

„Mała Syrenka” to luźna adaptacja bajki Hansa Christiana Andersena, opowiadająca o syrenie imieniem Ariel, marzącej o tym, aby przemierzyć ziemię. Pewnego dnia zakochuje się w księciu, ratuje go podczas sztormu, lecz przez niedostosowanie do warunków powierzchniowych nie może utrzymywać z nim kontaktu. Jednak po zawarciu umowy z morską wiedźmą Urszulą, w zamian za głos otrzymuje ludzkie nogi i staje na lądzie.

Film zostanie wyreżyserowany przez Roba Marshalla („Mary Poppins powraca”).


Źródło: hollywoodreporter.com