Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Hawkeye i Hank Pym połączą siły w Avengers: Infinity War?

W przyszłym miesiącu Marvel rozpocznie produkcję filmu “Avengers: Infinity War”, który ma w założeniu zespolić całe kinowe uniwersum. Jak na razie nie są znane nazwiska członków obsady, ale ostatnio Michael Douglas i Jeremy Renner wspominali o możliwości pojawienia się na planie.

Jeremy Renner początkowo miał pojawić się gościnnie w „Thorze”, a sam Douglas jest stosunkowo nowy w MCU, bo zagrał tylko w zeszłorocznym „Ant-Manie”. Aktor twierdzi jednak, że:

Jedną z korzyści z bycia w marvelowskiej rodzince jest to, że twoja postać ma szansę pojawić się w innym filmie. Myślę, że przyjdzie taki czas, kiedy ja i Jeremy będziemy mieli okazję razem wystąpić w jednym filmie. Marvel stworzył coś wielkiego – 18 filmów, z których każdy okazał się sukcesem, co jest ogromnym osiągnięciem. Nie sądzę, by istniało studio mogące pochwalić się podobnej skali sukcesem. – podkreśla aktor.

Możliwe więc, że postaci połączą siły przy okazji “Avengers: Infinity War”, ale dopóki Marvel nie przedstawi oficjalnych list aktorów, możemy tylko spekulować. Jeremy Renner nie sprecyzował niczego, jeśli chodzi o możliwość pojawienia się Hawkeye’a w filmie, ale zapowiedział:

– Jestem podekscytowany pracą przy „Avengers” 3 i 4, i wiem, że zostanie w nie zaangażowane bardzo wiele osób. Nie mogę nic zdradzić, ale bardzo cieszę się z możliwości bycia członkiem marvelowskiej rodziny.