Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

He-Man obsadzony?

Adam i Aaron Nee, wybrani na reżyserów widowiska “Masters of the Universe”, wskazali na aktora, którego widzieliby w roli głównego bohatera. Podobno trwają już pierwsze rozmowy.

W księcia Adama, dziedzica Eternii, ma wcielić się Noah Centineo, dotychczas znany z romantycznych komedii (“Wynajmij sobie chłopaka”, “Do wszystkich chłopców, których kochałam”). Wedle ostatnich doniesień trwają dyskusje o szczegółach kontraktu.

Film ma opowiadać o bohaterze z serii zabawek fikcyjna postać z serii zabawek “Masters of the Universe” (“Władcy wszechświata”) firmy Mattel, na bazie których powstały seriale animowane, komiksy, a także film aktorski z Dolphem Lundgrenem. Adam to syn władców planety Eternia, który na słowa “Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!” przemienia się w herosa He-Mena. Na co dzień towarzyszy mu tchórzliwy tygrys Cringer, przeistaczający się w Kota Bojowego w tym samym momencie, co jego pan w swoistego superbohatera. Zwykle musi walczyć ze swym nemezis, Szkieletorem.

Co ciekawe, na platformie Netflix niedawno pojawiła się nowa odsłona animowanego serialu poświęconego siostrze Adama, Adorze. Produkcję można znaleźć pod tytułem “She-Ra i księżniczki mocy”.